In het kader van "Het mag wat kosten" had mijn broertje een uitklap-plank op zijn dak met daarop een PerrySport tunneltentje (o ja nog twee uithouderlatten voor de scheerlijnen).
Op deze wijze kon hij met z'n hele gezin in en op zijn Acadiane overnachten.
Maarrrr .... een boxspringmatras paste natuurlijk niet in het PerrySport-tentje, is ook niet nodig want een Acadiane heeft zelf al boxspringveren.
Zie het toch meer als een luxe rolbeugel, superhandig om hem op zijn kop te leggen en de bodem even goed schoon te maken.
Wel even de erwtjes van de straat vegen, je wilt tenslotte geen deukjes in het gevoelige alu dakhuidje
ik leesde(las) even te snel.. er stond dakhuidje. ik dacht al?????
goeie tip helaas zijn ze er bij de vuilstort afgewaaid.
Jamaar schreef:Zie het toch meer als een luxe rolbeugel, superhandig om hem op zijn kop te leggen en de bodem even goed schoon te maken.
Wel even de erwtjes van de straat vegen, je wilt tenslotte geen deukjes in het gevoelige alu dakhuidje
Overigens ... in mijn ogen is ook een caravan een stom schommelend en stommelend slakkenhuis.
Geef mij maar een tent die stevig op de vaste grond staat ... dat slaapt pas rustig.
Klein dingetje: zet je tentje niet in Groningen ... daar is zelfs de vaste grond niet zo'n vast gegeven.