Pagina 1 van 1

Transport naar Ashcroft

Geplaatst: ma 23 feb 2015, 09:46
door PBo
Ik heb hier (iets boven Deventer) twee complete ZF automatische bakken liggen welke naar Ashcroft moeten.
Gaat er nog iemand die kant op die ze voor een schappelijk prijsje mee wil nemen?

Paul

ORange Rover

Re: Transport naar Ashcroft

Geplaatst: ma 09 mar 2015, 08:32
door PBo
Niemand?

Re: Transport naar Ashcroft

Geplaatst: zo 15 mar 2015, 08:17
door Andtee
de brillenman uit rijswijk ?
hij gaat regelmatig naar de UK met een aanhanger. Heeft voor mij voor een zeer schadelijke prijs een bumper meegenomen !

Re: Transport naar Ashcroft

Geplaatst: zo 15 mar 2015, 10:30
door Scratch
Gewoon versturen op een pallet, doe ik meestal.

Laatst 3 versnellingsbakken en 2 tussenbakken verzonden voor nog geen €100,-

Re: Transport naar Ashcroft

Geplaatst: zo 15 mar 2015, 15:26
door Jacaranda
Helaas is de markt een beetje naar de knoppen geholpen door onze blauwe vrienden en ga ik nauwelijks meer naar de UK.
Zeer tot mijn spijt!!

Martin 88, 90 en 110"(sold) van der Velde met Boefje

jacarandatot.jpg --> mod_embed_images_loadimage('89280fcfdcfd6f2d15e857c3aead0cdf', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fleutjerovertje.nl%2Fjacaranda%2Fjacarandatot.jpg', 'http://leutjerovertje.nl/jacaranda/jacarandatot.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fleutjerovertje.nl%2Fjacaranda%2Fjacarandatot.jpg', '', 17313482, 600, 600, 'Loading image ...', false);

Re: Transport naar Ashcroft

Geplaatst: zo 15 mar 2015, 15:50
door Bart van Dessel
Je kunt er ook een korte vakantie van maken, Engeland is prachtig en de reis is niet duur. Maar nog geen € 100,- voor een pallet is geen geld trouwens. Als je een heel goed en heel betaalbaar adres gewoon hier in Nederland zoekt, Peter de Koning in Zuid Beijerland.

Re: Transport naar Ashcroft

Geplaatst: zo 15 mar 2015, 16:31
door louis
Post bezorgen op z'n Engels
PostNL gaat in het buitengebied van Zundert en Etten-Leur experimenteren met auto's die het stuur rechts hebben in plaats van links. Het postbedrijf wil het werk van de postbodes die in het buitengebied werken, zo veiliger en efficiënter maken.

tweede leven voor onze defenders?

Re: Transport naar Ashcroft

Geplaatst: zo 15 mar 2015, 19:56
door Scratch
Jacaranda Schreef:
-------------------------------------------------------
> Helaas is de markt een beetje naar de knoppen geholpen...

Ach, nog een paar jaar, organiseer je gewoon een reünie voor Engeland vaarders, gaan we met 20 man naar Witham, Ascroft, paddock en al die oud ijzer handelaren

Mijn vrouw dacht dat de pallet nog onder de €75,- was verstuurd, was belachelijk weinig. Voorheen was ik ook wel eens meer dan €150,- kwijt.

Re: Transport naar Ashcroft

Geplaatst: zo 15 mar 2015, 22:07
door Paul Stroink, One-Ten.nl
Eerst ging ik soms twee keer per week, nu al meer dan een jaar niet geweest

Re: Transport naar Ashcroft

Geplaatst: zo 15 mar 2015, 22:21
door Scratch
Paul Stroink, One-Ten.nl Schreef:
-------------------------------------------------------
> Eerst ging ik soms twee keer per week, nu al meer dan een jaar niet geweest

Voor Serie Land Rovers kun je er nog wel goed terecht, maar dan is Belgie handiger. Net zo duur, maar het stuur aan onze kant

Re: Transport naar Ashcroft

Geplaatst: ma 16 mar 2015, 07:48
door Paul Stroink, One-Ten.nl
De pondkoers is ook al niet leuk, meer dan 1,4 euro
Al mijn projecten berekend op 1,2, blijft weinig marge over zo...