Pagina 1 van 1

lrseries.com

Geplaatst: ma 20 okt 2014, 16:35
door jarne
Ik kan het zo snel niet vinden maar wie heeft er ervaring met onderdelen bestellen bij lrseries.com

[www.lrseries.com]

Ik wil het binnenkort eens hier proberen.

Groet

Re: lrseries.com

Geplaatst: ma 20 okt 2014, 18:53
door JanTD5
Heb ik ooit wel eens wat besteld. Niks mis mee, toen. Maar is al weer een tijd geleden.

Groet Jan

Re: lrseries.com

Geplaatst: ma 20 okt 2014, 20:43
door Apke
Ik heb er met regelmaat spullen besteld. Nooit problemen mee gehad en altijd snel bezorgd.

De prijzen liggen soms wat boven Paddock Spares (imitatie), maar ik vind het grootste voordeel dat je ziet wat je koopt (veel artikelen staan er als imitatie en origineel in, sommige zelfs met verschillende merken).
De verzendkosten zijn wat hoger dan bij Paddock, maar als je in eens een grote hoeveelheid spullen besteld, dan is ook dat nog wel te overzien.

Apke
Beheerder PrikkersWinkel

larrie-nu.jpg --> mod_embed_images_loadimage('a76cfedff8dcf502c2fff1b4abca14d4', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', 'http://www.matteman.nl/images/larrie-nu.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', '', 17307978, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Larrie - Serie III 109 Stawag (in onderhoud)
Pinguin - Disco 2 TD5

Re: lrseries.com

Geplaatst: ma 20 okt 2014, 22:53
door Eric&Betty Boop
Vaak wat besteld en weinig klachten. Ook foutjes werden heel goed afgehandeld.
Ik lees op Engelse fora wel wat klachten de laatste tijd maar dat gaat meer over 1 bepaald persoon die daar werkt die zich als een hork gedraagt via e-mail.

De dingen die ik uit de UK haal bestel ik de laatste tijd vaker bij LRDirect dan bij LRseries.
Bij LRDirect heb je nog meer keus uit verschillende fabrikanten en de service is top. Ze bestaan nu een paar jaar en timmeren erg hard aan de weg om een grote te worden.
Bij LRseries krijg ik wat de indruk dat ze denken de schaapjes op het droge te hebben waardoor de service wat minder wordt omdat ze naast de schoenen gaan lopen.
Schaarse originele serie delen vind ik meestal bij P.A Blanchard of Dunsfold.

Groet.
Eric.

Foto-S36C8XEB.jpg --> mod_embed_images_loadimage('7809c9d77e4de37ec6f1e448fd57a806', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-S36C8XEB.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-S36C8XEB.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-S36C8XEB.jpg', '', 17307988, 600, 600, 'Loading image ...', false);
1tonsquash2.gif --> mod_embed_images_loadimage('1cfb2323c23a619ec05e7896422bb7cf', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Froverlanders.bc.ca%2Froverforum%2Fimages%2Fsmilies%2F1tonsquash2.gif', 'http://roverlanders.bc.ca/roverforum/images/smilies/1tonsquash2.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Froverlanders.bc.ca%2Froverforum%2Fimages%2Fsmilies%2F1tonsquash2.gif', '', 17307988, 600, 600, 'Loading image ...', false);

Re: lrseries.com

Geplaatst: ma 20 okt 2014, 23:29
door Bart van Dessel
Ik ben de laatste tijd ook alleen klant bij LRDirect.com, ben er erg tevreden over, meestal goedkoper dan Paddock en betere service. Binnen 2 uur krijg ik antwoord op een vraag per mail. Helaas moet je 3% extra betalen als je via PayPal betaald, dat kost niets extra bij Paddock.

Re: lrseries.com

Geplaatst: di 21 okt 2014, 20:04
door Paul Stroink, One-Ten.nl
Ook ik bestel inmiddels meer bij LR direct dan bij Paddocks. 3% Paypal kosten is wel jammer, ik heb american express en die credit card accepteren ze niet dus moet ik wel paypallen.. 5% tradekorting is daarmee weer bijna helemaal weg.
Tegenwoordig verdeel ik bijna elke bestelling over LRdirect en Paddocks, als je alle artikelen afzonderlijk op prijs ben hen vergelijkt kan je door goed te verdelen zo een paar honderd euro uitsparen op een bestelling.
Kost alleen wel veel tijd per bestelling. Maar éénmaal besteld gaat het in min voorraadbeheersysteem en als ik het weer nodig heb geeft dat aan waar het de vorige keer het voordeligste was en ik vertrouw er dan bij niet al te dure artikelen maar op dat de prijzen nog actueel zijn.

Als je zelf een onderdeel bij een aantal verschillende leveranciers wilt vergelijken kan dat via de volgende link:

prijsvergelijk

Re: lrseries.com

Geplaatst: di 21 okt 2014, 20:55
door Pike
Ik heb de laatste jaren diverse malen een bestelling gedaan. Geen klachten over de levering. Ik heb altijd met de CC betaald en ook hier geen problemen.

LRSeries is niet de goedkoopste maar op de site wordt duidelijk aangeven wat je bestelt. De kwaliteit van de onderdelen vind ik gewoon goed.
De verzendkosten zijn 15 pond ex VAT. Dis is fors duurder dan Paddock maar je weet wel meteen waar je aan toe bent (bij Craddock krijg je een aparte rekening voor de verzendkosten).

Paddock heeft bij mij eigenlijk afgedaan vanwege de regelmatig bedroevende kwaliteit van de onderdelen.

Pike

grotemarkt5a.jpg --> mod_embed_images_loadimage('066d891703440a70238f346f385bc045', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.13afdra.nl%2Fimages%2Fgrotemarkt5a.jpg', 'http://www.13afdra.nl/images/grotemarkt5a.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.13afdra.nl%2Fimages%2Fgrotemarkt5a.jpg', '', 17308021, 600, 600, 'Loading image ...', false);

On the eighth day God created Land Rover.