Vanmorgen kwam ik deze mooie dame(s) tegen

Link naar een groter plaatje :
https://myalbum.com/photo/9GnmdcpWPBYQ/1k0.jpg
Qua reisverzekering(en): kijk even goed naar de voorwaarden. Normaal is dat bij oranje alleen de Corona-gerelateerde zaken niet zijn verzekerd.Tata-D2 schreef:.... Als oranje is geen reisverzekering mogelijk, dus alternatief zal waarschijnlijk Duitsland worden.
Nog 5000km, dan staat de D2Td5 op 500.000km. Op naar de tweede helft.
Tja, de Vogezen zijn gewoon de tegenhanger van het Zwarte Woud. Geologisch is het zelfs werkelijk het spiegelbeeld: ooit één groot massief, daarna de nodige aardkorst-bewegingen waardoor de hoogste toppen zover inzakten dat er een binnenzee ontstond ... dat is waar nu de Rijn stroomt -- het is dus net een goed mislukte, ingezakte soufflé.Tata-D2 schreef:Marc, Tja, mijn vrouw is dol op het Schwarzwald. Heb zelf voorkeur voor Furstenau
Tja, de "goede" kant van het Massif des Ecrins (dwz uit de wind en uit de regen, behoudens echte pech).sjaak109 schreef:/O ja, ik ging deze zomer naar de Franse Alpen/
toevallig wilden wij ook nog deze kant op met de caravan. maar wel naar een camping.
nog tips? had zelf deze gevonden leek me wel wat. https://www.campingpuysaintvincent.com/nl/#de-camping
Als startpunt is Ailefroide geweldig, maar dan moet je wel van stevige bergwandelingen of meer houden.sjaak109 schreef:dank,
zijn zeker mooie plekken daar, zit al tijdje te zoeken maar deze had ik niet gezien.
we gaan zien waar onze caravan strand.
GatheRRoveR schreef:https://dutchlandroversortout.nl/ september 2019en geen updates?
Jammer dat dat er niet meer is.
Wellicht kan iemand met FB de nuttige details alhier publiceren ??Gast schreef:Denk dat alleen de website niet meer up to date is:GatheRRoveR schreef:https://dutchlandroversortout.nl/ september 2019en geen updates?
Jammer dat dat er niet meer is.
https://m.facebook.com/dutchlandroversortout
Gaat dit jaar gewoon door geloof ik, maar je moet fb hebben anders hoor je er niet bij
Ik heb zelf geen fb, maar de link op de website naar fb is volgens mij gewoon openbaar. Dus die kan iedereen aan klikken . Veel meer dan de data valt er nog niet te lezen.Marc-my-Words schreef:Wellicht kan iemand met FB de nuttige details alhier publiceren ??Gast schreef:Denk dat alleen de website niet meer up to date is:GatheRRoveR schreef:https://dutchlandroversortout.nl/ september 2019en geen updates?
Jammer dat dat er niet meer is.
https://m.facebook.com/dutchlandroversortout
Gaat dit jaar gewoon door geloof ik, maar je moet fb hebben anders hoor je er niet bij
Ik heb niets te verbergen, maar ik heb ook niets wat ik delen wil
Gast schreef:
Tja, veel plezier daar in de Pyreneeën dan.sjeroens schreef:... ... nog even wezen tanken a 75 ct/liter, beter dan 1,90 voor e98, nu nog droog zijn dat ik de daktent af kan maken, en de bushes kan plaatsen en dan ben ik bijna klaar voor vertrek pyreneeen op de 11-9. super mooie route van oost naar west loopt, met hier en daar wat aftakking omdat het nog mooier kan.
Zo dat ziet er goed uit, je kan de “stank” gewoon ruiken! Heerlijk die diesel walmfenix2 schreef:https://www.youtube.com/watch?v=Y-VqG0apiX4
t begint ergens op te lijken ... eindelijk
Ja, pap, morgen een rondje sturenGatheRRoveR schreef:Zo dat ziet er goed uit, je kan de “stank” gewoon ruiken! Heerlijk die diesel walm![]()
Nu eens een keer stoppen met sleutelen en kilometers gaan maken!
Dat willekeurig stoppen is te repareren en de vliegenmepper is vaak een te slappe veer in de arm.GatheRRoveR schreef:Ik moet op zoek naar een alternatief voor de 2 ruitenwisser motoren, de één doet maar wat en stop waar die zelf wil, de ander lijkt wel een vliegenmepper en klappert er wat op los.
Het ergste is dat ze de regen ook nog uitsmeren over het raam, Inplaats van “wissen”.![]()
Mmmmm. Zou het wat kunnen zijn?fenix2 schreef:
Is dit wat voor je ruitenwissertjes?
https://www.gereedschapbestellen.nl/rui ... 4EQAvD_BwE
Fenna
Had mijn buurman ook 40 jaar geleden, net als bij de LR moet je een gereedschapskist meenemen om thuis te komenalbert schreef: Seagull. Dit omdat de buitenboordmotor een British Seagull is
Het verhaal gaat dat Indiaanse buschauffeurs hun bus steevast bovenaan de helling parkeren (en genoeg stenen voor de wielen leggen).albert schreef:... ik zie hem in gedachten nog zijn lelijke eend aanslingeren, elke dag opnieuw. Ik weet alleen niet meer of er eigenlijk nog wel een startpoging werd ondernomen of dat hij er van uitging dat hij hoe dan ook toch moest slingeren.
Saving-Old-Seagulls klinkt toch een beetje als de Partij voor de Dieren en/of een paarden-rusthuis.albert schreef:Voor alle info over de Britse Zeemeeuw: http://www.saving-old-seagulls.co.uk
Tja qua verbaasde gezichten ken ik er nog wel een paar:sjaak108 schreef:euhh heb heel wat te melden maar mag niet meer op de site. moet even opnieuw registreren.......
maar ter info heb jaren met seagulls gehandeld en gevaren heb heb nog handleidingen liggen geloof ik.
enne ben net terug van rondje Zuid-Frankrijk en Pyreneeën. heb dit keer met de renault Megane gedaan. was weer heerlijk.
boven op col de huppeldepup. een boswachters/hakkers pad gepakt met prut en kuilen. kom je boven staan er een stelletje Landrovers waarvan de eigenaren heel verbaasd staan te kijken dat dat Renaultje naast hun staat.
de afdaling was minder, maar heb geen schade op wat krassen na. maar ja had de wagen maar een andere eigenaar moeten zoeken.